1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Koop.
Okutman KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
MTE005
Matematik
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. MURAT CERAN
B-104
ESP102
Temel Tasarım
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP103
Ahşap Oymacılığı I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
ESP104
Osmanlı Türkçesi I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
A-204
09.30 - 10.20 2 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Koop.
Okutman KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 2(Birleştirme)
MTE005
Matematik
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. MURAT CERAN
B-104
ESP102
Temel Tasarım
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP103
Ahşap Oymacılığı I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
ESP104
Osmanlı Türkçesi I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
A-204
10.30 - 11.20 3 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Koop.
Okutman HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
ESP102
Temel Tasarım
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP102
Temel Tasarım
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP103
Ahşap Oymacılığı I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
ESP104
Osmanlı Türkçesi I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
A-204
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Koop.
Okutman Dr. KADER EROL
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
11.30 - 12.20 4 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Koop.
Okutman HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1(Birleştirme)
ESP102
Temel Tasarım
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP102
Temel Tasarım
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP103
Ahşap Oymacılığı I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
ESP104
Osmanlı Türkçesi I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
A-204
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-Koop.
Okutman Dr. KADER EROL
Uzaktan Eğitim 3(Birleştirme)
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 BİT007
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
Teknik Resim
ESP101
Geleneksel Türk Desenleri I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
14.30 - 15.20 7 BİT007
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
Teknik Resim
ESP101
Geleneksel Türk Desenleri I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
15.30 - 16.20 8 BİT007
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
Teknik Resim
ESP101
Geleneksel Türk Desenleri I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I
16.30 - 17.20 9 ESP101
Geleneksel Türk Desenleri I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El San. Atölye I

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 ESP302
Dekoratif Yüzey Boyama
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP305
Dekoratif Süs Eşya Yapımı II
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP306
Ebru I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP303
Taş İşlemeciliği I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
09.30 - 10.20 2 ESP302
Dekoratif Yüzey Boyama
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP305
Dekoratif Süs Eşya Yapımı II
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP306
Ebru I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP303
Taş İşlemeciliği I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
10.30 - 11.20 3 ESP302
Dekoratif Yüzey Boyama
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP305
Dekoratif Süs Eşya Yapımı II
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP306
Ebru I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
ESP303
Taş İşlemeciliği I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
11.30 - 12.20 4 ESP306
Ebru I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. SERAP YILDIRIM GEREN
El.San.Atölye II
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 ESP308
Sırlama Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP304
Tezhip I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
ESP307
Desen
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
ESP301
Minyatür I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
14.30 - 15.20 7 ESP308
Sırlama Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP304
Tezhip I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
ESP307
Desen
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
ESP301
Minyatür I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
15.30 - 16.20 8 ESP308
Sırlama Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP304
Tezhip I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
ESP307
Desen
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
ESP301
Minyatür I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
16.30 - 17.20 9 ESP308
Sırlama Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El San. Atölye I
ESP304
Tezhip I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II
ESP307
Desen
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. DİLEK KUYRUKCU
El.San.Atölye II
ESP301
Minyatür I
Çorlu M.Y.O.-Gel.El.San.
Öğr. Gör. ARİF ŞAHİN
El.San.Atölye II